Kupa Şampiyonu Yalıözü Köyü

İstanbul Çankırı Çerkeş Dernekler Birliğimize  üye dernekler arasında düzenlenen 3.Geleneksel Birlik Beraberlik ve Kardeşlik turnuvasında YALIÖZÜ KÖYÜMÜZ kupaya ulaşmıştır.

Kupa 2. KARACAHÖYÜK KÖYÜ

Kupa 3. AVŞAR KÖYÜ

Kupa 4. GÜZELYURT KÖYÜ

 

Çerkeş Dernek Birliği Başkanı Sayın Erol TEPEBAŞI konu ile ilgili olarak aşağıdaki mesajı iletmiştir:

“Çerkeş’ten  gelerek bizleri yalnız bırakmayan ve sponsor olan Belediye Başkanımız Hasan Sopacı ve Saçak Beldesi Bşk. Ramazan Yarım’a, önceki dönem Millet Vekilimiz K.Gökmen Öğüt’e ,Siyasi parti yöneticilerine, Çandef Başkanımız Zekeriya Açıkgöz Vakıf Başkanımız Sami Soydal başta olmak üzere;

Bu turnuvayı  baştan sona güzel bir şekilde yöneten futbol komitemize Kadir Yaylaaltı nezdinde çok teşekkür ederim. Ayrıca futbol turnuvasına katılarak bizlere güç veren Aliözü Köyü dernek başkanı Önder Tozan ,Kadıözü Köyü dernek başkanımız Hüseyin Yaman’a Güzelyurt Köyü dernek başkanımız Galip Karamuk, Karamustafa Köyü dernek başkanımız Fatma Çavdar, Bozoğlu Köyü dernek başkanımız Hüseyin Öncel ,Yalıözü köyü dernek başkanımız Metin Karakuş, Saçak Beldesi dernek başkanımız Kadir Yaylaaltı’na,  Ovacık Köyü dernek başkanımız İsmail Karabacakoğlu , Avşar Köyü dernek başkanımız Ahmet Çil, Uluköy Köyü dernek başkanımız  Dursun Kale, Karacahöyük dernek başkanımız Kazim Asar, Çakmak Köyü dernek başkanımız Samet Özdemir’e, maçlarımızda gözlemcilik yapan Bekir Özdemir muhtarımız İzzet Tozan’a ,  Tesisin bizlere tahsisinde yardımcı olan Kartal muhtarımız Sayın Recep Elvan’a, su hizmetleri konusunda sponsor olan Güzelpınar Suları satış müdürü Alper Kökçü’ye ayrı ayrı teşekkür ederim. Katılamayan diğer beş Köy Dernek başkanlarımı da bir sonraki turnuvaya katılımlarını önemle rica ederim. ”

Kupada mutlu sona ulaşan Yalıözü Köyümüzü tebrik ediyoruz.

Final gününe ait fotoğraflara BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz

Kategoriler: Etkinliklerimiz
Yukarı