BEYLIKDÜZÜ’ne Çerkeşli Kaymakam

TEBRIK
Çankırılı Hemsehrimiz Nazilli (Eski) Kaymakamı Sn.Mehmet OKUR, İstanbul – BEYLIKDÜZÜ Kaymakamlığı görevine atanmistir. ÇANDEF Yönetimi olarak Kıymetli hemsehrimize yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Mehmet OKUR Kimdir?

1962 yılı Çankırı – Çerkeş İlçesi Güzelyurt Köyünde doğmuştur. İlk ve ortaokulu Ankara’da, liseyi 27 Mayıs Lisesi’nde, Çerkeş’te bitirmiştir. 1981 yılında girdiği Siyasal Bilgiler Fakültesi ‘nden 1985 yılında mezun olduktan sonra bir süre Başbakanlıkta çalışmıştır. 1987 yılında Kahramanmaraş Kaymakam Adayı olarak mesleğe girmiş ve sırasıyla Pazar Kaymakam Vekili, Kıbrıscık, Tortum, Midyat, Hacıbektaş, Yatağan ve Elmadağ Kaymakamı olarak görev yapmıştır.

2000-2001 yılları arasında İngiltere’de London – Middlesex Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yapan ve Milli Güvenlik Akademisi 56. Dönem Müdavimi olan Kaymakamımız, evli ve üç çocuk babasıdır. 13 Ekim 2006 tarihinden itibaren Gaziantep Vali Yardımcısı olarak görev yapan OKUR, 26 Eylül 2011 tarihi itibariyle Nazilli Kaymakamligina atanmış ve son Kararname ile de BEYLIKDUZU Kaymakamlığı görevine atanmistir.

Kategoriler: Duyurular
Yukarı